Doplující informace k sobotnímu závodu 20.2.2015

Dobrý den,

Hostýnský Yetty zdraví účastníky letošního závodu a prosí všechny zájemce, kteří se ještě neregistrovali, ať tak během dneška učiní. Urychlí se tak registrace závodníků a na startu se nebude zbytečně tvořit fronta. Děkujeme.

Autobus ráno vyjíždí z vlakového nádraží v 8.00 hodin a bude zastavovat na všech zastávkách ve směru na Svatý Hostýn. Autobus pro kratší trasu z Tesáku na Troják bude vyjíždět z vlakového nádraží v 9.00 hodin a opět bude zastavovat na všech zastávkách po cestě.

Yetty všem vyřizuje, že běžecká trasa je upravena a závod se 100% poběží na běžkách. Sám Yetty ji včera projel. Jen v některých místech je stopa trošku namrzlá. Proto dbejte opatrnosti. V případě úrazu volejte 112.

Start závodu je přesunut na Bukovinu. Autobus zastaví na parkovišti, kde všichni potvrdí registraci, zaplatí registrační poplatek 100 Kč a pěšky se přesunou na Bukovinu, odkud se bude měřit startovací čas. Během cesty nezapomeňte na kontrolní razítka od portášů a Rescue Teamu. Cíl závodu bude letos před hlavní silnicí na Trojáku z důvodu nedostatku sněhu. Pěšky se pak přesunete do Yettyho stanu, kde na vás budou čekat dárečky a zabijačkové speciality.

Váš Yetty společně s organizátory se na všechny moc těší.

Hostýnský Yetty

-----------------------------------------

Pod Platany 2

768 61 Bystřice pod Hostýnem

e-mail: yetty.hm52@gmail.com

www.hm52.cz