Kamery, počasí


(údaje z )

Odpočivadlo na Marušce (664 m n.m.)

Teplota -3.7  °C
archiv

Zastavení Troják
(583 m n.m.)

Teplota -2.9  °C
archiv

Hotel Tesák
(689 m n.m.)

Teplota -4.5  °C
archiv

Bludný

Teplota -3.5  °C
archiv Vlhkost 77.3  %
archiv Vítr 0.5  m/s
archiv

Maruška meteo stanice

Teplota -2.9  °C
archiv

Maruška panorama

Teplota -2.9  °C
archiv

Troják svah A

Teplota -3.2  °C
archiv Vlhkost 76.2  °C
archiv

Svatý Hostýn

Teplota ---  °C
archiv Vlhkost ---  %
archiv Vítr ---  m/s
archiv

Skiareál Tesák

Teplota -4.1  °C
archiv Vlhkost 80.6  %
archiv

Počasí ve Vašem mailu

ROP Střední Morava, Partner pro Váš rozvoj

Hostýnský YETTY a Bílý Karpat se tajně zasnoubili!

Hostýnský YETTY a Bílý Karpat se tajně zasnoubili!
1.4.2013 14:02:35

Tisková zpráva

Hostýnské vrchy/Bílé Karpaty – Do máje zbývá ještě celý měsíc, ale největší love story letošního roku je už na světě. Bílý Karpat z Bílých Karpat požádal o ruku Hostýnského YETTYho, a on řekl ANO! Centrále cestovního ruchu Východní Moravy to dnes potvrdila vyděšená turistka, která zamilovaný páreček našla na mýtině nedaleko střediska Troják. „Byla jsem v šoku! Chlupy lítaly všude kolem a řev připomínal námluvy Tarzana a jeho Jane,“ uvedla rozechvělá Eva T.

yetty a karpat

Její svědectví ovšem poněkud pokulhává, protože není jasné, kdo je v novém páru jakého pohlaví. V podstatě to mohlo být i opačně a YETTY požádal o ruku Bílého Karpata. Případně se mohlo jednat o první krok k registrovanému partnerství. „Podrobnosti si nevybavuju. Bylo to prostě jen hrozně dojemné,“ utírala si slzy turistka. Jak dodala, v bílém sněhu vypadal objímající se pár jako velká šedobílá sněhová koule.

yetty a karpat a valach

Milenci byli na veřejnosti oficiálně viděni společně už dvakrát. Jednou přijel Karpat za YETTYm na jeho závod na běžkách Hostýnský YEŤTY (čti jeď ty), podruhé vyrazil YETTY do Bílých Karpat na tradiční otevírání rozhledny na Lopeníku. Na vzájemném sbližování dvou nesmělých chlupáčů měla velký podíl i domácí slivovice. Lásce pak nezabránil ani bedlivý dohled ozbrojených valašských portášů.

„Z marketingového hlediska jde o ideální propojení oblastí, v tomto případě Slovácka a Valašska,“ pragmaticky zhodnotila situaci ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy Dana Daňová. V ZOO Lešná ovšem propukly emoce. Podle dobře informovaných zdrojů by byl potomek dvou mýtických postav vyhledávanou atrakcí kteréhokoliv pavilonu.

Tisková zpráva vydána 1.dubna 2013

Autor fotografií: Z rodinného alba Hostýnského YETTYho

Kontakty:

Tisková mluvčí Hostýnského YETTYho, Pod pařezem 1, Bludný, tel. 777 719 991